21
09
2017
Kėdainiuose lankėsi delegacija iš Gruzijos
Kėdainių VVG
atgal

Gruzinų asociacija „Kaimo plėtra Gruzijos ateičiai“ Tetriskaro savivaldybėje įgyvendina tarptautinį projektą, kurio partneriais pakviesti Lietuvos vietos veiklos grupių tinklas bei Žemės ūkio ministerija. Gruzinų delegacija, kurioje buvo šios savivaldybės, trijų Gruzijos ministerijų, asociacijos „Kaimo plėtra Gruzijos ateičiai“ atstovai, savaitę viešėjo Lietuvoje. Svečiai į Lietuvą atvyko pasisemti patirties ir pasimokyti, kadangi Gruzijoje dar tik prasideda bendruomeninis judėjimas, gauta ES parama tik bandomosioms strategijoms, todėl juos labiausiai domino „Leader“ programa, projektų įgyvendinimas, vietos veiklos grupių kūrimas ir jų bendradarbiavimas su vietos valdžia. 

Vykdant tarptautinio projekto veiklas buvo aptartas numatomas gruzinų vizitas Lietuvoje, kurio metu suplanuota aplankyti Ukmergę. Iš Ukmergės gruzinai atvyko į Kėdainius, taip pat lankėsi Tauragėje, pasiekė pajūrį.

Mūsų rajone svečiai lankėsi rugsėjo 19 d. Juos pasitiko Kėdainių r. VVG pirmininkė Aušra Vaidotienė. Gruzinai lankėsi teminiuose kaimuose: Pelėdų kaime, Nociūnų muilinyčioje ir Juodkaimių prieskonių kaime.

ES parama
Lt En